Супрун присвятила Ківі пост про шкоду і користь мастурбації

Випадок з нібито мастурбацією на робочому місці нардепа Іллі Киви продовжує обростати коментарями...

Об этом сообщает accessible.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ексглава МОЗ України Уляна Супрун у властивій собі манері опублікувала пост у Facebook, присвячений користі і шкоді мастурбації — з явним натяком на недавній інцидент з нардепом Іллею Кивою, передають Патріоти України.

"Мастурбація потрібна для підтримки кровообігу в геніталіях і малому тазі і для зняття сексуального напруги при відсутності постійного партнера/ки або неможливості займатися сексом так часто, як хочеться. Описані кейси полегшення симптомів мігрені мастурбацією. Почнемо з легких проявів. Сексологи кажуть, що чоловіки , які звикли до "мертвої хватки" рукою, ще з супутнім переглядом порно, можуть мати проблеми з порушенням і чутливістю з живою людиною", — написала вона.

За її словами, в окремих випадках мастурбація має в достатній мірі небезпечний для людини характер. "Іноді мастурбація починає мати компульсивний характер, наприклад хапання за геніталії на робочому місці. Така поведінка, очевидно, не піддається вольовому контролю, а людина не усвідомлює негативні наслідки дій. Коли люди роблять сексуальні вчинки, хоча ті становлять потенційну загрозу: зараження ВІЛ та іншими хворобами, що передаються статевим шляхом, відчувають репутаційні втрати, втрачають час і гроші, втрачають продуктивність, порушують закони, і це стає пріоритетом життя, це називається сексуальна залежність. А будь-яка залежність не є нормальною. [...] Компульсивну мастурбацію відносять до таких сексуальних залежностей."

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/suprun-prysviatyla-kyvi-post-pro-shkodu-i-koryst-masturbatsii-297852.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя